Търсене

Новини

 

НАЦИОНАЛНА ПРОГРАМА

НА МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА

„ОТНОВО ЗАЕДНО“ 2021 г.

Одобрени ученици за летен лагер -  Пампорово 28.07 – 02.08.

 

  1. Траяна Георгиева Минчева – IV в
  2. Даниела Димитрова Кирилова – IV б
  3. Кристина Светланова Данаилова – IV в
  4. Стефани Радославова Йорданова – IV в
  5. Мелиса Миленова Асенова – IV б
  6. Денислав Светославов Коджабашев – IIIв
  7. Андриян Христов Терзиев – IIIв
  8. Калин Кръстев Маринов – IIIб
  9. Василена Юлиянова Велкова – IIIб
  10. Антоан Светославов Тодоров – III б
  11. Александра Илиянова Стефанова - IIIв
  12. Сибил Мензис - - IIIв
  13. Божидар Димитров Илиев – IIIв
  14. Калоян Ивайлов Йорданов - IIIв
  15. Сияна Лъчезарова Видинска – IIв
  16. Антония Димова Захариева – Iб
  17. Милена Христова Христова – Ia
  18. Боян Христов Найденов – Iг
  19. Ива Красимирова Дончева – Vв
  20. Божидара Стефанова Стефанова – VIa
  21. Анабел Николаева Колева – VIa
  22. Боян Иванов Иванов – VIa
  23. Христина Димова Захариева – VIa
  24. Даниел Трифонов Борисов – VIa
  25. Николай Асенов Николаев – VIб
  26. Даная Димитрова Вачева - VIб
  27. Михаела Яворова Любенова - VIб
  28. Надежда Диян Начева - VIб
  29. Сиана Миленова Михайлова - VIб
  30. Лили Лъчезарова Видинска – VIв
  31. Даниел Кръстев Маринов - VIв
  32. Мартина Невелинова Трифонова – VIв
  33. Стефани Радославова Бориславова – VIIa
  34. Моника Владиславова Василева – VIIб
  35. Рая Николаева Пенчева – VIIIб
  36. Анна Марианова Манчева – VIIIб
  37. Радостина Красимирова Ранкова - VIIIб
  38. Василиан Красимиров Димитров – VIIIб
  39. Мартина Христова Пенчева - – VIIIб
  40. Любомир Диянов Димитров – IXб
  41. Росица Нелиева Владимирова – Xa
  42. Метин Енверов Мехмедов – XIa
  43. Патрисиа Петрова Николова – XIa
  44. Йордан Йорданов Блажев – XIa
  45. Десислава Ивайлова Николова – XIa
  46. Мерлин Сашева Атанасова – XIa
  47. Мая Димитрова Костова – XIб

В училищния кръг на Осмото национално състезание по английски език Longman Competition, който се проведе на 19.03.2021 г., участваха 20 ученици: в категория PTE Young Learners: ниво Firstwords – 5 ученици, ниво Springboard – 4 ученици, ниво Breakthrough – 1 ученик; в категория PTE General: ниво Level 1 – 2 ученици, ниво Level 2 – 7 ученици, и ниво Level 4 – 1 ученик.

 За национален кръг се класираха Преслава Петкова и Томислав Дянков на ниво Firstwords с по 80 точки; Денислав Стоянов на ниво Springboard с 78 точки; Александър Ангелов на ниво Breakthrough с 73 точки; Анна Манчева на ниво Level 1 с 73 точки и Янислав Асенов на ниво  Level 2 с 73,5 точки.

Националният кръг на състезанието се проведе на 19.06.2021 г.

 

 

Библиотеката при СУ „Бачо Киро" гр. Павликени обявява лятно състезание с награди.

Учениците с най-много прочетени книги през ваканцията ще получат енциклопедия, настолна игра или пъзел  (за I, II и III място)

 и грамота за най-добър читател.

Състезанието ще бъде в три възрастови категории – I – IV клас,   V – VII клас и  VIII – XI  клас.

Победителите ще бъдат обявени в началото на следващата учебна година.

 

Очакваме ви!

Навигация

Нашите спонсори

kasabov 

rotary

  stipendia cc

v srebrov

 

Партньори на

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com