Търсене

СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „БАЧО КИРО”

___________________

гр.Павликени, ул. „Св. св. Кирил и Методий” №53, тел./факс: 0610/5-27-50

 

СПИСЪК

Първо класиране - прием в I клас / учебна 2022/2023 година

  1. Константин Георгиев Едрев
  2. Крисия Методиева Едрева
  3. Лора Галинова Стоянова
  4. Виктория Христова Георгиева
  5. Радослав Петров Христов
  6. Стелияна Иванова Драгнева
  7. Борислав Мирославов Митев
  8. Иво Христов Найденов
  9. Никол Николаева Венкова
  10. Стефания Миленова Йовкова
  11. Ралица Тихомирова Василева
  12. Тамира Атанасова Борисова
  13. Ванеса Георгиева Таракчиева
  14. Владислав Драгомиров Минчев
  15. Алекс Светославов Климович
  16. Георги Милков Милков
  17. Юлияна Аспарухова Иванова
  18. Снежанка Димитрова Цветанова
  19. Златин Миленов Трендафилов
  20. Габриела Гълъбинова Миланова
  21. Ивайло Димитров Линкин
  22. Димитър Сашков Руменов
  23. Александър Делянов Гавраилов
  24. Дария Георгиева Ружина
  25. Каталина Филипа Моорис
  26. Александра Божидарова Василева
  27. Емир Билял Мюлеим
  28. Камелия Цветанова Милчева
  29. Георги Илиев Георгиев
  30. Диан Тихомиров Гърбов
  31. Симона Симеонова Семова
  32. Калина Петрова Колева
  33. Озан Ахмедов Реджебов
  34. Петя Петкова Иванова
  35. Илиян Пламенов Филипов
  36. Радостин Върбанов Германов
  37. Павел Петров Узунов
  38. Ния Тодорова Дянкова
  39. Димитър Димитров Димитров
  40. Радослав Захариев Савов
  41. Михаел Тонев Мицов
  42. Томислав Тонев Мицов
  43. Петя Пламенова Нинова
  44. Елина Ангелова Ангелова
  45. Адриана Стефанова Николова
  46. Сияна Мартинова Георгиева
  47. Андреа Альошева Минчева
  48. Кристиана Атанасова Атанасова
  49. Благовест Даниелов Димитров
  50. Крисия Мариянова Маринова
  51. Симона Симеонова Георгиева
  52. Теодора Веселинова Стоянова
  53. Габриел Тодоров Йорданов
  54. Преслав Мирославов Пламенов
  55. Никол Тодорова Горанова
  56. Румена Петрова Кънчева
  57. Кристиян Сашев Георгиев
  58. Теодор Илиянов Башев
  59. Александър Стефанов Трифонов
  60. Дориан Евгениев Карамфилов
  61. Дария Димитрова Дикова
  62. Габриел Бойчев Атанасов
  63. Дарина Калинова Атанасова
  64. Кристиян Ангелов Атанасов
  65. Десислава Даниелова Стефанова
  66. Ивана Евгениева Георгиева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навигация

Нашите спонсори

kasabov 

rotary

  stipendia cc

Партньори на

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com